Aktuality a novinky

aktuální novinky z naší společnosti

Fakturace a skladová evidence eEdit 3.0
9. 7. 2012

Je to tady! Od 16.7.2012 můžete objednávat modul fakturace a skladové evidence pro váš e-shop! A to jen za 8000 Kč bez DPH!

číst dále
Přechod na eEdit 3.0
15. 5. 2012

Jelikož se náš nový systém eEdit 3.0 setkal s velkým ohlasem našich stávajících zákazníků rozhodli jsme se Vám nabídnout přechod ze systému eEdit 2.0 na poslední verzi eEdit za 6000 Kč. Při migraci zůstane zachován obsah Vašich stávajících stránek, ale v administraci se Vám zpřístupní funkce nového systému.

číst dále
Platební brána pro e-shop
19. 4. 2012

Podařilo se nám navrhnout nový modul pro implementaci platební brány umožňující na e-shopu platit platební kartou. Nyní si tento modul můžete až do konce června objednat za akční cenu 1500Kč/ e-shop. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení na mail: abtera@email.cz

číst dále
Nabídka práce - PHP programátor
2. 4. 2012

Jelikož se neustále rozrůstáme potřebujeme doplnit náš team o dalšího programátora. Poždaujeme znalost PHP, MySQL databáze, HTML a CSS. Nabízíme zajímavou pracovní náplň, příjemnou kancelář na Praze 4, zajímavé finanční ohodnocení a procenta ze zakázkek. Pro další informace nás kontaktujte na mail: tomaskudlacek@abtera.cz nebo tel.: 774 735 462

číst dále
Modul fakturace a skladové evidence eEdit 3.0
29. 3. 2012

Také jste uvažovali nad tím, že by se Vám v eshopu hodilo mít fakturaci a skladovou evidenci s možností přístupu z jakéhokoli počítače připojeného k internetu? Pokud ano tak právě Vás by mohlo zajímat dokončování nového modulu fakturace pro eshopy na systému eEdit.

číst dále
První www stránky na eEdit 3.0
19. 3. 2012

První webové stránky fungující na systému eEdit 3.0 jsou již v ostrém provozu a další budou následovat!

číst dále
Spuštěn nový web ABTERA
1. 3. 2012

Je to tedy právě jsme dokončili programování našich nových stránek. V krátké době se zde začnou objevovat návody, manuály a postřehy z dění ve firmě.

číst dále
eEdit 3.0 dokončen
14. 2. 2012

Nová verze frameworku eEdit 3.0 byla právě dokončena a otestována. Všechny nové projekty budou již budované na této posladní a nejaktuálnější verzi.

číst dále
další realizované projekty
<< < 1 2zobrazit další reference
Vybrané reference
Wildnature.cz
Wildnature.cz
Zobrazit projekt
Ohlasy našich klientů
Spolupráce se společností Abtera na našem novém e-shopu byla bezchybná. Jde o tým profesionálů, kteří mají kromě potřebných IT znalostí a schopností i přehled o vývoji na trhu eshopů a o nejnovějších trendech. Byli skvělými poradci v průběhu celého procesu implementace, přinášeli vlastní nápady a doporučení, nad každým krokem se zamysleli a poté nabídli koncepční řešení a pravidelně s námi komunikovali. Samozřejmostí bylo zaškolení pracovníků, kteří s e-shopem budou pracovat včetně uživatelského manuálu. Díky Abteře proběhl přesun ze starého na nový e-shop naprosto hladce během pár dnů. Do budoucnosti určitě počítáme s další spoluprácí s firmou Abtera na dalších internetových projektech naší firmy.
Hana Háberová, Marketingová specialistka, Primagas.cz
Firmu Abtera s.r.o. hodnotíme velmi vysoko kvůli velmi profesionálnímu přístupu k dané věci, jejich flexibilitu a rychlost. Před zahájením prací na našich stránkách proběhla informativní schůzka o našich představách. Zároveň jsme si vyjasnili technickou náročnost zpracování i rozpočet na projekt. Před předáním finální verze webových stránek proběhla další schůzka, kde nám byla podoba stránek předvedena, vysvětlena a bylo provedeno zaškolení na administraci stránek, což byl jeden z našich hlavních požadavků. Nesmíme zapomenout i na další důležitou záležitost a tou je i následná podpora při řešení problémů a eventuální konzultace ať telefonicky, nebo po internetu. Firmu Abtera s.r.o. doporučuji každému, kdo chce za své peníze to nejlepší.
František Vymětal, Playgolflondon.com