PHP programátor

21. 3. 2017

PHP Programátor

Do našeho teamu hledáme dalšího kolegu, který by na pozici PHP programátora rozšířil naše řady. Máme nové dlouhodobé zakázky a aby bylo možné uspokojit poptávku potřebujeme další spolupracovníky. Nástup možný ihned!

Pro tuto pozici požadujeme:

  • Základní znalost PHP, HTML a CSS
  • Základní znalost databáze MySql
  • Základní znalost JS a jQuery
  • Orientace ve frameworku nette výhodou (není podmínkou).
  • Základy AJ (orientace v dokumentaci)

Do výběrového řízení prosím zasílejte strukturovaný životopis s představou o platovém ohodnocení a případně ukázky Vaší dosavadní práce. Na reakce bez uvedení představy o platu nebudeme odpovídat.

Nabízená pozice je vhodná především pro začínající programátory - absolventy nebo studenty (možno na HPP, i jako částečný úvazek nebo brigáda)

Nabízíme:

  • Práci na dlouhodobých projektech pro velké společnosti
  • Kancelář máme 5 minut od metra C Chodov
  • Dostatek času na zapracování
  • Zkušený kolektiv
  • Odpolední CounterStrike :-)

Kontaktní osoba:

Tomáš Kudláček

tel.: 774 735 462

e-mail: prace@abtera.cz

Další novinky a aktuality
Pozastaven příjem nových zakázek
27. 5. 2018

S politováním si Vám dovolujeme oznámit, že až do odvolání je pozastaven příjem nových zakázek z dúvodu naplnění naší výrobní kapacity.

číst dále
Nový eEdit je již ve finálním testování
10. 4. 2015

Nová verze našeho frameworku a redakčního systému eEdit 5 je již v závěrečném testování a v průběhu června bude připravena k nasazení do provozu.

číst dálezobrazit další reference
Vybrané reference
Wildnature.cz
Wildnature.cz
Zobrazit projekt
Ohlasy našich klientů
Firmu Abtera s.r.o. hodnotíme velmi vysoko kvůli velmi profesionálnímu přístupu k dané věci, jejich flexibilitu a rychlost. Před zahájením prací na našich stránkách proběhla informativní schůzka o našich představách. Zároveň jsme si vyjasnili technickou náročnost zpracování i rozpočet na projekt. Před předáním finální verze webových stránek proběhla další schůzka, kde nám byla podoba stránek předvedena, vysvětlena a bylo provedeno zaškolení na administraci stránek, což byl jeden z našich hlavních požadavků. Nesmíme zapomenout i na další důležitou záležitost a tou je i následná podpora při řešení problémů a eventuální konzultace ať telefonicky, nebo po internetu. Firmu Abtera s.r.o. doporučuji každému, kdo chce za své peníze to nejlepší.
František Vymětal, Playgolflondon.com
Spolupráce se společností Abtera na našem novém e-shopu byla bezchybná. Jde o tým profesionálů, kteří mají kromě potřebných IT znalostí a schopností i přehled o vývoji na trhu eshopů a o nejnovějších trendech. Byli skvělými poradci v průběhu celého procesu implementace, přinášeli vlastní nápady a doporučení, nad každým krokem se zamysleli a poté nabídli koncepční řešení a pravidelně s námi komunikovali. Samozřejmostí bylo zaškolení pracovníků, kteří s e-shopem budou pracovat včetně uživatelského manuálu. Díky Abteře proběhl přesun ze starého na nový e-shop naprosto hladce během pár dnů. Do budoucnosti určitě počítáme s další spoluprácí s firmou Abtera na dalších internetových projektech naší firmy.
Hana Háberová, Marketingová specialistka, Primagas.cz